بازار بزرگ آنلاین گلپایگان

برای ثبت نام لطفا فرم زیر را به صورت کامل ارسال کنید. در صورت وجود ابهام لطفا درباره دیجی گلپا را مطالعه بفرمایید . همچنین می توانید سوالات خودرا به صورت انلاین در همین صفحه یا از طریق واتساپ مطرح بفرمایید.

whatsApp: 09915523571

ثبت نام فروشندگان

ثبت نام رایگان ادامه دارد...

درباره دیجی گلپا

در شرایط همه گیری کرونا بر آن شدیم تا بستری فراهم کنیم که همشهریان عزیز بدون تردد در سطح شهر،کالای خودرا بررسی و انتخاب کنند ودرصورت تمایل آن را سفارش آنلاین دهندتا با پیک در سریعترین زمان ممکن به دستشان برسد.

کاسبان و تولیدکنندگان محترم می توانند محصول خودرا به بهترین شکل معرفی کنند و آن را در بازاری بزرگتر عرضه کنند.دیجی گلپا بستر فروش و ارسال کالا  به شهرهای دیگر را هم فراهم می اورد که اینها همه به فروش دوچندان فروشندگان عزیز کمک خواهد کرد.

همشهریان و مشتریان گرامی نیز با ریسک کمتر خطر کرونا و همچنین صرف وقت و انرژی بسیار کمتر محصول مورد نیاز خودرا انتخاب و تهیه می کنند.

هزینه ثبت نام در دیجی گلپا تنها 50هزار تومان می باشد.

 

 و اما دیجی گلپا در ابتدای راه خود در راستای ایجاد حس اعتماد و حمایت از کاسبان و تولیدکنندگان عزیز اقدام به ثبت‌نام رایگان فروشندگان محترم می نماید.

 

این پایان کار نیست و تیم دیجی گلپا تا آماده شدن آموزش پنل فروشندگان به صورت رایگان این عزیزان را پشتیبانی خواهد کرد یعنی کافیست فروشندگان محترم تصویر و مشخصات محصول خود را در تلگرام برای اعضای تیم پشتیبانی ارسال کنند تا محصول آنها در صفحه فروشگاه اختصاصی آنان قرار گیرد در ادامه فروشندگان به طور کامل می توانند محصولات خود را ویرایش و مدیریت کنند.

 در صورت سفارش آنلاین کالا توسط مشتری ، پشتیبانی ما با فروشنده تماس گرفته و پس از هماهنگی، پیک دیجی گلپا کالا را از ایشان دریافت و به مشتری خواهد رساند. ارسال کالا هزینه ای برای فروشندگان عزیز نخواهد داشت.

 در صورت فروش آنلاین کالای شما در دیجی گلپا تعرفه آن به صورت درصدی از قیمت کالای فروخته شده محاسبه می شود مطمئنا این تعرفه بسیار اندک خواهد بود به طوری که در سود شما تاثیری نخواهد داشت. برای مثال تعرفه کالاهای دیجیتال حداکثر یک درصد لحاظ خواهد شد.  در نظر داشته باشید فروشندگان این امکان را خواهند داشت تا محصولات خود را تنها به صورت فروش حضوری عرضه نمایند.

تا اطلاع ثانوی و امکان ایجاد بستر مناسب ارسال کالا، این ویژگی رایگان و تعرفه آن صفر خواهد بود.

وب سایت دیجی گلپا به صورت بسیار کاربرپسند و زیبا طراحی شده است و صفحه محصول فروشگاه آن همانند بزرگترین فروشگاه های اینترنتی دیزاین و دارای قسمت های مختلف نظیر نظرات کاربران ، آدرس و شماره تماس فروشگاه ،توضیحات محصول،مقایسه و … می باشد. همچنین دیجی گلپا تبلیغات ویژه ای در سطح شهر و اینترنت در نظر دارد که به صورت غیر مستقیم تبلیغ فروشگاه شما می باشد.

 به زودی اپلیکیشن اختصاصی دیجی گلپا در بازار  وگوگل پلی عرضه خواهد شد و این یعنی همه فروشندگان یک شعبه در جیب  همه ی همشهریان ومشتریان خواهند داشت .

پس از خرید انلاین و پرداخت وجه توسط مشتری ، هزینه کالای فروخته شده ی شما به حساب کاربریتان اضافه خواهد شد . شما می توانید در هرزمان درخواست پرداخت بزنید تا مبلغ مورد نظر حداکثر تا 48 ساعت به حساب بانکی شما واریز شود. 

دیجی گلپا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

DigiGolpa.ir